Pokovení

Pokovení ve vakuu

Jedná se o pokovení 3D výlisků technologií vakuového napařování. Pokovujeme komponenty světlometů pro automobilový průmysl. Používaným kovem je hliník a případně jiné materiály, dle požadavků zákazníka Dodavatelem zařízení je přední světový výrobce Bühler Leybold Optics. Vyrábíme na vertikálních strojích CompactMet a AluMet 1900 a horizontálních strojích AluMet 2000. Celkem disponujeme 6 zařízeními těchto typů.
 

Pokovení dílů ve vakuu - napařování

V roce 2006 jsme začali s novou technologií napařování ve vakuu. Zde se napařují materiálem Al (hliník) hlavně světlomety pro automobilový průmysl. Toto zařízení patří mezi nejmodernější ve svém oboru.


Magnetronové naprašování

Systém naprašování využívá magnetronového pokovení plastických hmot pro designové zboží - zváště vhodné pro nábytkáře, panty, krytky, průchodky. Rovněž toto provedení dovedeme porchově zabarvit do odstínů nerez, měď, mosaz, hliník, nikl, chrom, titan aj...


Mokré lakování

Toto lakování využíváme na pokovené díly i na základní materiál. Dokážeme vytvořit různé efekty - chameleon, prisma, zabarvování laku, krystaly, ice efekt, perleť, flitry, aj... Všechny tyto efekty Vám rádi ukážeme, či vysvětlíme. Všechny laky obsahují UV filtr proti slunečnímu záření, čímž zvyšujeme jejich odolnost. Zároveň provádíme i metalické lakování ošetřené rovněž UV filtrem. Veškeré odstíny dokážeme provádět v lesklém i matném provedení.