Lisování

Firma KNOFLÍKÁŘSKÝ PRŮMYSL ŽIROVNICE, A. S. disponuje 43 nejmodernějšími vstřikolisy zn. ARBURG s uzavírací silou 35 T-550 T.

Výroba je rozdělena na dvě vstřikolisovny. Hlavní lisovna, vybavena 22 vstřikolisy s tonáží od 100T do 550T, se specializuje pouze na výrobu plastových komponentů pro automobilový průmysl do světelné techniky. Na lisovně II vyrábíme technické díly pro automotive, oděvní průmysl, nábytkářství, elektroniku a psací potřeby.

Díly jsou vyráběny z těchto materiálů: 

PC, PC-HT,PC / ABS, PS, ABS, PP, PE, POM, PBT, SAN," "PA6, PA66. PMMA atd. v různých barevných odstínech

Většina vyráběných dílů je nadále zpracovávána následnou povrchovou úpravou, nebo montáží. Disponujeme perifériemi od předních světových výrobců, od robotů zn Wittmann, Epson a Kuka, přes temperační zařízení zn. Regloplast, Wittmann, po sušící zařízení zn. Koch, Piovan a Wittmann. 

Od roku 2016 se též specializujeme na výrobu tlustostěných / transparentních výlisků pro oblast Automotive. Ve spolupráci z předními výrobci pro optickou oblast, jsme začali používat kamerové hlídání dílů. Firma se zabývá technologií vstřikováním plastů již přes 40 let a více než dvanácti-leté zkušenosti v oblasti automotive z nás dělají jednoho z předních, celosvětových dodavatelů pro světelnou techniku.