KOMPONENTY DO SVĚTLOMETŮ

Spolupracujeme s velkým množstvím světových automobilek. Mezi ně patří například Audi, Bentley, BMW a Mercedes-Benz. Výpis všech automobilek a konkrétní modely, do kterých dodáváme komponenty, můžete vidět níže.

Naší prací jsme přispěli k výrobě těchto automobilů:

 

2014_Yaris_Hybrid_Active_05Naše spolupráce sahá až k velkým světovým automobilkám, jako jsou Audi, Bentley, BMW, Citroen, FORD, Honda, Jaguar, lt, SAAB, Suzuki, Škoda, Toyota, VWLand Rover, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Range Rover, Renault.

U automobilky Audi jsme se podíleli na výrobě modelů A3, A4, A5, A6, A8 a Audi B5, Audi D2 a jiných. Mezi vozy BMW jsme tvořili části automobilů BMW E63, BMW E46, BMW E34, BMW E38, BMW E92, BMW F12, BMW F32 a dalších.

Spolupracovali jsme na tvorbě dvou modelů Bentley. Bentley Continental GT a Flying spur. Pro francouzské kolegy Peugeot, Renault a Citroen jsme připravovali technické díly pro vozy Peugeot 406 a Peugeot 308. U Renaultu Megane, Captur a Modus. U Citroenu Berlingo, C3, DS5, DS3, C4 a jiné. S našimi německými sousedy jsme spolupracovali na výrobě vozů Opel, Volkswagen, Mercedes-Benz a Porche u konkrétních modelů Opel Astra Caravan, Insignia, Junior, Meriva, GrandLand, Zafira, Adam, Vectra. U Volkswagenu na modelech Golf, Polo, Crafter, Touareg, UP, Touran. U automobilky Mercedes-Benz od modelů A - klasse, přes modely W126, W129, W201, W205, W246 MOPF, po R170 a další.

U sportovních vozů značky Porche jsme spolupracovali na modelech Cayman, Cayenne, Boxter, 911, 964, 992 a Macan. Na těchto a mnoho dalších automobilech jsme se velmi rádi podíleli.

 

Zdroj: www.toyota.cz, www.citroen.com, www.suzuki.cz.